מאמרים לפי נושאים

היום חיתולים למבוגרים נותנים מענה מעולה

מה הייתה התגובה הראשונה שלכם, כאשר גיליתם טיפות של שתן שדלפו משלפוחית השתן שלכם? יש אנשים שבתחילה נמצאים קצת במצב של הכחשה, יש כאלה שנכנסים ללחץ, ויש אנשים שמבינים שלפני הכל – עליהם למצוא פתרון טוב על מנת להמשיך כרגיל בחייהם. אם אתם משתייכים לקבוצה השלישית ברצוננו לברך אתכם, על כך שאתם מוכנים לקחת את המצב בידיים, ולא מוכנים להיקלע לסיטואציה שבסופו של דבר היא לא איומה כפי שהיא מוצגת לעתים. עם זאת, אנחנו מבינים שלעתים קרובות, גם אם אתם אנשים נחושים במיוחד, אתם חשים קשיים מסוימים שמתעוררים. לכן אנחנו רוצים לעזור לכם, עם כמה טיפים טובים שיעזרו לכם, ופתרונות טובים, כאשר החיתולים למבוגרים הם כמובן אחד מהפתרונות הבולטים ביותר.

אז איך אפשר לתפעל בתופעה של בריחת שתן?

כפי שכבר ציינו, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות על מנת לטפל כפי שצריך בתופעה של בריחת שתן, זה להתחיל ללכת עם חיתולים למבוגרים. חיתולים למבוגרים הם חיתולים מיוחדים שלמעשה סופגים את השתן שיוצא בכמויות משתנות (החיתולים מגיעים לפי סוגים שונים ורמות של שתן שהם מסוגלים לספוג).

חשוב מאד לזכור, כי לרוב היצרנים ימליצו לכם להחליף מספר פעמים ביום חיתולים למבוגרים, אפילו במידה שאף טיפת שתן לא באמת ברחה. הסיבה לכך היא בעיקר כדי למנוע גירויים של העור מהחיתול. עם זאת, אין צורך להתבייש מידי כאשר הגיע הזמן להחליף את החיתולים. יש אנשים שמעדיפים להמשיך ולשבת עם התחתונים, גם אם הדבר כרוך ביום שלם ללא החלפה. אין צורך להתבייש בסיטואציה מצד אחד, אך מצד שני אתם לא חייבים לחלוק זאת עם אנשים אחרים. אם נניח שאתם נמצאים אפילו במסעדת יוקרה, וחושבים שהגיע הזמן ללבוש חיתולים למבוגרים חדשים ונקיים, אפשר פשוט להציג זאת כמצב שבו אתם צריכים רגע ללכת לשירותים.

משך הזמן שייקח לכם להחליף את החיתולים הוא לא ארוך יותר מהזמן שייקח לכם להטיל את מימכם. כאמור אתם יכולים לבדוק האם בוצעה בריחת שתן, או אם לאו, ובכל מקרה כדאי לקחת מגבון לח ולנקות את האזור. אחר כך פשוט לובשים חיתולים חדשים, שוטפים את הידיים וחוזרים לשולחן. התהליך כולו לא אורך יותר משתי דקות.

כדאי דווקא לצאת עם אנשים

חשוב מאד לציין, שהפתרון עבור מקרים של בריחת שתן הוא ממש לא להתבודד. למעשה, מומחים ממליצים לאנשים עם בריחת שתן שדווקא ינסו להתחבר עם כמה שיותר אנשים. מדוע? משום שמראש, תופעה של בריחת שתן ולבישת חיתולים למבוגרים, גורמת לאנשים לפגיעה בביטחון העצמי שלהם. העובדה שאתם עוד מסוגלים ליצור קשרים חברתיים משמעותיים תעזור לכם בהמשך. אף גיל הוא לא מאוחר מידי כדי להכיר אנשים חדשים במגוון רחב מאד של פעילויות. כמובן שאפשר להמשיך לצאת עם החברים הוותיקים, ואף אפשר לשתף אותם בכך שיש לכם תופעה של בריחת שתן, אם כי כמובן אין בכך שום חובה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>